Kellaaega laetakse...
lasteaedlasteaedkelluke.ee

Reg.nr. 75020523
Kood EHISes: 1476

Head esimesse klassi tulevate laste vanemad!

Kolmapäeval, 9. märtsil toimus Kunda koolis esimesse klassi tulevatele lastele mõeldud infotund. Nagu lubatud, edastan koosolekul jagatud informatsiooni ka kirjalikult. Palun võimalusel seda jagada vanematega, kes koosolekul osaleda ei saanud.

Koosolekul käsitletud informatsioon:

1. Palun kõikidel Viru-Nigula vallast kooli tulevate laste vanematel, kelle lapse jalgsi läbitav koolitee on pikem kui 3 km, teada anda koolibussi teenuse vajadusest võimalikult varakult (1. maiks 2022. aastal) aadressil See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.. Vabas vormis avalduses palume välja tuua lapse nime, isikukoodi, lapsevanema nime, elukoha.
  2. Kooli vastuvõtmiseks esitab lapse seaduslik esindaja 1. maiks taotluse, mis on kättesaadav kooli veebilehel ja paberkandjal kooli kantseleis. Võimalik on esitada ka digitaalne avaldus läbi SPOKU keskkonna kooli kodulehel (kundakool.ee -> dokumendid -> sisseastumisavaldus (E-VORM)). Kirja manusesse on lisatud ka avalduse tekstifail, mis on võimalik täita, digitaalselt allkirjastada ja saata aadressil See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.. NB! Oleme väga tänulikud, kui esitate avalduse võimalikult vara, et saaksime kokku leppida tutvumisvestluse klassijuhatajatega. Tutvumisvestlused on aluseks klasside komplekteerimisel.
  3. Enamus tutvumisvestlusi on planeeritud ajavahemikku 25.04.2022 – 29.04.2022. Infotunnis osalenud lapsevanemad said vestluste ajad juba kokku leppida. Teistel palume vestlusel osalemiseks kooli poole pöörduda (See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.) ka siis, kui veel kooli astumise avaldust teha pole jõudnud. Vestlusel annavad tulevased klassijuhatajad KOOLIKS VAJALIKE ASJADE NIMEKIRJA.
  4. Avaldusega koos esitatakse järgmised dokumendid:

- sisseastuja isikut tõendava dokumendi (selle puudumisel sünnitunnistuse või -tõendi) ametlikult kinnitatud ärakirja või väljavõtte;

- sisseastuja seadusliku esindaja isikut tõendava dokumendi ametlikult kinnitatud ärakirja või väljavõtte (välja arvatud digiallkirjaga kinnitatud taotluse esitamise korral);

ametlikult kinnitatud väljavõtte sisseastuja tervisekaardist selle olemasolul;

- sisseastuja tervisetõendi perearstilt;

- lasteasutuse poolt koostatud koolivalmiduse kaardi;

- koolivälise nõustamismeeskonna otsuse selle olemasolul ning sisseastuja seadusliku esindaja kirjaliku nõusoleku selle rakendamise lubamise kohta.

NB! Tervisetõendi ja koolivalmiduskaardi saab hiljem ka avaldusele juurde lisada/esitada.

1. 1. klasside nimekirjad kinnitatakse 30.08.2022.
  2. Lapsele on võimalik tellida koolivorm. (Koolivormi info) Tellimine toimub nii norrison.ee lehelt kui kudumite puhul küsitluslingi kaudu. Kudumite (vestide, pihikseelikute) tellimus esitada küsitluslingil

https://forms.gle/1dmsjuWGv9Crm4UPA . Lapsevanem sisestab oma nime, kontakti, lapse nime ja valib toote. Tellimuse esitamise tähtaeg on 20.06.2022. Tasu toodete eest kanda MTÜ Vasta Kooli Sõbrad arveldusarvele EE661010220204375220 (SEB). MTÜ teeb ühistellimuse makse laekumise järel kõigile korraga. Seega peab koolivormi eest tasumine toimuma enne 20.06.2022. (täpsem info on eraldi failiga manuses)

Ootame teie lapsi Kunda kooli!

Lugupidamisega

Kristi Aron
direktor
Kunda Ühisgümnaasium
Kasemäe 22, 44107 Kunda, Eesti
tel +372 327 7002
e-post See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
www.kundakool.ee

Viimati uuendatud lehekülge: Esmaspäev, 22. Aprill 2024 16:20