Kellaaega laetakse...
 Koidu 75, Kunda
Lääne-Virumaa 44108
 +372 322 1259 (juhataja)
 +372 322 1557 (õp.tuba)
lasteaedlasteaedkelluke.ee

Reg.nr. 75020523
Kood EHISes: 1476

Viru- Nigulas toimus täna (21.03.2022) matk "Tere Kevad". Matkamas, koos Viru- Nigula lasteaia lastega, käisid Kiisu rühma lapsed. Lisaks põnevatele mängudele ja tegevustele viis matk mudilased ka Lepatriinu saarele.

Emakeele päeva tähistati kellukese lasteaias Luuletuste näitusega, luulekogu koostamisega ja Muinasjuttude  Kuldvillakuga.

Öökullide rühmas oli reedel kalapäev. Tutvusime Eesti rahvuskalaga, räimega. Sõime suitsutatud räime., lisaks praadisime ka hõbeheiki. Päev pakkus lastele avastamisrõõmu, põnevust ja maitseelamusi.

Täna toimus Kellukese lasteaia Kunda majas Taliolümpia. Taliolümpia pakkus lastele põnevaid sportlikke tegevusi lasteaia õuealal.

Kiisude rühm tähistas neljapäeval 17. 02 heategude päeva, heade tegudega. Kiisude rühma lapsed puhastasid õuealal oleva tee jääst (nii palju kui oli võimalik). Lastele meeldis seda teha, sest see ei nõudnud raha, vaid head tahet ja soovi midagi teha. Nii tehti head emale, isale kui kõigile teistele, kes kõnnivad seda teed mööda.
Teine heategu oli hoidiste kogumine ja lähetamine MTÜle Maria ja lapsed. Suur-suur aitäh teile vanemad, kes tõid koduseid hoidiseid ja aitasid lastel teha heategu

Viru- Nigula lasteaias anti täna avastart jooksusarjale "Tähtis on osavõtt!". Jooksusari koosneb neljast jooksust, mis toimuvad veebruaris, märtsis, aprillis, mais, Viru- Nigulas ja Aseris. Sportliku ettevõtmise eesmärk on, motiveerida lapsi liikuma. Enne igat jooksu on registreerimine ja soojendus, hea tuju loomiseks. Rada on üles ehitatud just kui suurel võistlusel ( lipud, raja tähised ja meened). Jooksusarja ideeautor, korraldaja ja läbiviija on õpetaja Karmen Kraut

Pääsukeste rühma ja Öökullide rühma lapsed Aseri majast, külastasid Sagadi looduskooli. Lapsed tutvusid kodumaiste loomade eluoludega ja õppisid tuvastama loomade jälgi looduses. Lapsed osalesid põneval õppepäeval, kaunis Lahemaa looduskkeskkonnas.


Viimati uuendatud lehekülge: Esmaspäev, 08. August 2022 10:52

Meil on lehel 37 külalist ja 0 liiget