Kellaaega laetakse...
lasteaedlasteaedkelluke.ee

Reg.nr. 75020523
Kood EHISes: 1476

Viru-Nigula valla lasteaeda Kelluke külastas Ida regiooni Kunda Päästekomando meekonda. Kundas, Aseris ja Viru- Nigulas rääkisid päästjad, kuidas ennetada ohtlikke olukordi ja toimida tekkinud ohu korral. Täname Kunda päästjaid põnevate külaskäikude ja hea ning hariva koostöö eest.

Rahvusvahelisel muusikapäeval andsid meeleoluka kontserti Viru – Nigula valla lasteaias Kelluke Kunda majas kontserdi Pianist Johan Randvere, oboemängija Ingely Laiv ja klarnetist Marten Altrov. Maailmamuusikud mängisid lastele lõbusaid ning tuttavaid lugusid lastesaadetest ja filmidest.  Lapsed kuulasid eesti heliloojate loomingut aga  samuti ka kuulsaid klassikalisi teoseid.  Muusikud tutvustasid oma pille, ergutasid lapsi muusikale kaasa elama ja kutsusid neid üles ikka muusikakoolis õppima. Lastele kontsert meeldis, nad kuulasid muusikat ja muusikuid ning aplodeerisid rõõmuga.

Alates oktoobrist 2019 tegutseb taas Viru- Nigula valla lasteaias Kelluke, Kunda majas beebikool. Beebikool toimub reedeti algusega 9.30.

Beebikooli õpetajad Katariina Lilleorg ja Kätlin Marjapuu.

Mihklipäeva tähistamine 27.09 Viru- Nigula valla Kellukese lasteaia kõikides majades.

Fredi inglise keele tunnid toimuvad Kellukese lasteaias:

Näidistunnid- lastele ja lapsevanematele:

• Viru- Nigula lasteaias 25.09, kell 17.00
  • Aseris  lasteaias         26.09, kell 17.00
  • Kundas  lasteaias       27.09, kell 17.00

Ringitöö hakkab toimuma:

• Viru- Nigula lasteaia                     kolmapäeviti, kell 15.30
  • Aseri lasteaias (kooli aulas)         neljapäeviti, kell   15.30
  • Kunda lasteaias                           reedeti, kell           15.30

Viru- Nigula valla lasteaed Kelluke avab oma uksed ja tutvustab oma tegemisi Kunda lasteaias, Koidu 75

Rahvusvahelise Muusikapäeva tähistamine Kunda lasteaias. Kontsert kell 10.00. Külas Marten Altrov (klarnet), Ingely Laiv (oboe), Johan Randvere (klaver). Rohkem infot:https://xn--muusikapev-x5a.ee/programm/

Ohutusõppe projekt "TULEST TARGEM"

Kunda Päästekomando külastab Viru- Nigula valla  Kellukese lasteaia vanema rühma lapsi.

Päästjad on külas:

·        Viru- Nigula lasteaias  (Maarja 9) 1. oktoobril kell 10.00

·        Kundas (Koidu 75) 2. oktoobril, kell 10.00

·        Aseri lasteaias (Kooli 2) 3. oktoobril, kell 10.00

10.09.2019 toimus lasteaias ühine spordipäev, kus lapsed said osa võtta kuuest erinevast spordialast. Päev algas Jänku Juta tervituse ja hommikuvõimlemisega õues ning seejärel said kõik rühmad endale kaardi, kuidas ja kuhu edasi liikuda. Igas punktis ootas lapsi pudeliga salakiri, millest tuli välja lugeda ülesanne, mida tuleb teha.

Spordialasid oli kokku kuus: 30 m jooks, palli vise ämbrisse, kurikaga palli veeretamine, takistusrada, suure palli vedamine ja tasakaalu kõnd nööril. Spordipäeva lõppedes üllatasid lapsi nende enda õpetajad ühise tantsuga.

Esmaspäeval tähistasime Kellukese lasteaias tarkuse päeva. Lapsed olid kaasa võtnud oma seljakotid ja toimus  lõbus seljakottide demonstratsioon.Külla tuli Väike Müü, kelle sott oli tühi ja lapsed jagasid Väikesele Müüle õppimiseks vajalikke vahendeid, joonlauda ja Aabitsat.

Viru-Nigula valla lasteaed Kelluke ootab oma meeskonda

Lasteaiaõpetajat Aseri majja             1,0 ametikohaga
Liikumisõpetajat Kunda majja           1,0 ametikohaga
Liikumisõpetajat Aseri majja             0,25 ametikohaga
Liikumisõpetajat Viru-Nigula majja   0,25 ametikohaga
Eesti keele õpetajat Aseri majja        0,5 ametikohaga
Muusikaõpetajat Viru- Nigula majja 0,25 ametikohaga

Tööleasumise aeg septembris 2019

Kandidaadilt ootame

-vastavust kvalifikatsiooninõuetele
-valmisolekut meeskonnatööks
-head suhtlemisoskust
-rõõmsameelsust ja positiivset ellusuhtumist

Avaldus, CV ja haridust tõendavad dokumentide koopiad saata 19.augustiks e-aadressil See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Kontakttelefon 3221259, 3221557
mobiil 5222828