Kellaaega laetakse...
 Koidu 75, Kunda
Lääne-Virumaa 44108
 +372 322 1259 (juhataja)
 +372 322 1557 (õp.tuba)
lasteaed[ät]kunda.ee

Reg.nr. 75020523
Kood EHISes: 1476

Kellukese lasteaia õppeaasta möödus ettevõtlikult. Aasta algul seadsime eesmärgiks ettevõtlikuse arendamise, kujundades lastes hoiakut tahan, teen, suudan. Sellest õppeaastast on lasteaed liitunud „ Ettevõtliku kooli”võrgustikugaja tegutsenud ka Ettevõtliku õppe kvaliteeditunnuse standardi saavutamise nimel. Lasteaias on alates sügises toimunud palju põnevat Mihklilaat ja Jõululaat, lisaks kogu lasteaiaga tehtud uhke Jõuluetendus Kunda klubis, samas peetud ka kaunis Kellukese Kevadkontsert, kus esinesid lasteaia kõikide rühmade lapsed tantsude ja lauludega. Sel aastal toimus juba III Kellukese Heategevusjooks, mille eesmärgiks oli valla lastele, noortele ning peredele tervisespordi ürituse korraldamine ja lasteaia õpiõue vahendite täiendamine. Suur ettevõtmine sai teoks tänu headele sõpradele, abilistele ja kohalikele ettevõtjatele, kes meie tegemist toetasid. Viru- Nigula kultuurikeskus ja Kristi Onkel, kes kujundas ja tegi meie selle aasta kuulutused. Tänu Kunda Nordic Tsemendile, Kohvik Saarepiigale, Lemeks Sadamatele, Kunda Autole, Lontova Seikluspargile, OÜ Liliinale, Põdra Pubile, Kunda Spordikeskusele, Estonian Cellile ja Flexa Eesti AS ile olid meil auhinnad ja meened. Karikad ja medalid, kingitused, kinkekaardid üritustele ja seiklusradadele, kohviku külastus, kirjatarbed lastele, logodega meened, joogid, šokolaadid.

Pühendasime sel aastal oma tegemistes tähelepanu ka Eesti Keele Aastale, seoses sellega toimusid mitmed üritused ning ettelugemised ja muidugi Emakeele Päeva pidulik tähistamine. Kellukese õpetajad Heli Lauk, Veronika Rõkalova ja Eda Kiili koostasid lastele koduloo teemalisi õppematerjale koostöös Viru Instituudiga.

Läbi sisutiheda õppekava ja põneva tegevuskava on Kellukese lasteaia lastel ja täiskasvanutel olnud tegus ja tore aasta. Mille tulemuseks on 25 väikest Kellukese lasteaia lõpetajat. 30. ja 31. mail toimusid lasteaias armsad ja lõbusad lasteaia lõpupeod, kus Siim ütles (Ü. Kütseni sõnadega), et lasteaia lõpupeol ees on kaunid lipsud ja selged uhked kniksud ning Andri lisas (P.Aasmäe sõnadega), et miljon asja lasteaias vajab läbi uurimist, katsetamist, lennutamist, jõuga järgi proovimist. Mõni asi aga lihtsalt kõigest hingest soovimist. Laste arvates oli tore koos mängida, laulda, ujuda ja vahel kuulata Kiki Mikit.

Ilusat kooliteed meie lõpetajatele.

Kaunist suve lasteaia perele ja headele hoostööpartneritele

 

Kellukese lasteaia pere.

 

 

 

 

14. mail toimus Kunda lasteaia III Heategevusjooks, mille eesmärgiks oli toetada koostöös kohalike ettevõtjatega Kunda lasteaia õpiõue rajamist.
Vaatamata väikesele osavõtjate arvule toimus meeleolukas ja igati õnnestunud spordisündmus, nii andsid tagaasisidet ka kohalolnud. 
Põhidistantsidel (7.km ja 2,8.km) oli osalejaid kokku 27 ja lastejooksudel 42 väikest sportlast. 
Laste jooksul oli kõige kiirem tüdruk Jana Jermotškova ja kõige kiirem poiss eelmise aasta tiitli kaitsja Brenten Harald Stern teiseks tulid Annabel Saar ja Marcus Mägi kolmandad olid Merily Saar ja Aimar Annimäe.
2,8 kilomeetrise jooksu võitis Magnus Jagant, teiseks tuli Kert Sukamägi ja kolmas oli Renar Mestilainen. Tüdrukute arvestuses võitis Kairi Jagant ja teine oli Teneli Uueni. 
7. kilomeetrise jooksu tulemused: juba kolmanda jooksu võitis Tauri Tomson, teisena lõpetas Alex Larionov ja kolmas oli Ainar Sepnik.
Meestes arvestuses: võitis Tauri Tomson, teine Alex Larionov ja kolmandaks tuli Ainar Sepnik. 
Naistest võitis Kaili Jagant ja teine oli Kaidi Jagant. 
7. kilomeetri kõnni lõpetas esimesena eelmise aasta võitja Vahur Kungur, teisena Terje Kase ja kolmandana astus üle finišijoone Veronika Rõkalova.
Kõik osalejad - sportijad ja kaasaelajad said keha kinnitada sooja hernesupiga, mille oli meile valmistanud ja pakkus Margareta Feodorov. 
Suur ettevõtmine sai teoks tänu headele sõpradele, abilistele ja kohalikele ettevõtjatele, kes meie tegemist toetasid Viru- Nigula kultuurikeskus auhindadega ja Kristi Onkel, kes kujundas ja tegi meie selle aasta kuulutused. Tänu Kunda Nordic Tsemendile, Kohvik Saarepiigale, Lemeks Sadamatele, Kunda Autole, Lontova Seikluspargile, OÜ Liliinale, Põdra Pubile, Kunda Spordikeskusele, Estonian Cellile ja Flexa Eesti AS ile olid meil auhinnad ja meened. Karikad ja medalid, kingitused, kinkekaardid üritustele ja seiklusradadele, kohviku külastus, kirjatarbed lastele, logodega meened, joogid, šokolaadid.
Lasteaia õpiõue täiendamiseks koguti sel aastal 60 eurot.
Täname kõiki osalejaid ja toetajaid.

 

Sel aastal toimub Kellukese Heategevusjooks juba kolmas kord. Heategevusjooksu korraldamise mõte tekkis soovist kaasata kogukond lasteaia liikumise ja tervisedenduse tegemistesse. Kelluke on Tervist Edendav lasteaed ja meie motoks on olnud Liikuda on mõnus. Osalustasust lastele(1€) ja täiskasvanutele(3€) soovime parandada õpikeskkonda. Aastal 2017 soetasime osalustasude eest muusika ja liikumise õppevahendeid ja 2018 aasta ja 2019 aasta osalustasust soetame õuesõppevahendeid( kompostikast, aiatööriistad ja muud õpiõue rajamiseks vajalikku).

Täname kõiki osalejaid ja ootame ka sel aastal rohket osavõttu

 

Kellukese lasteaias tähistati Volbripäeva. Muumide rühma nõiad käisid külas Aseri võluritel ja lustisid seal müstiliselt. Kõik teised Kellukese lasteaia väikesed ja suured nõiad käisid Väikese Nõia 100. aastasel sünnipäeval, kus jagati kingitusi, tehti nõidust tantsiti ja lausuti nõiasõnu.

Rahvusvaheline tantsupäev

 

Kellukese lasteaed osaleb üle Eestilises tantsupäeva projektis Tants tervi(s)tab! Toome tantsu õue. 29. aprillil tantsivad kõik Kellukese lasteaia lapsed kell 11.00 lasteaia õuel tantsu Pisike puu, mille ülesvõetud versiooni lähetame ERR menu keskkonda.

 

 

Naljakas Naljapäev Kellukese lasteaias

Täna 1.aprillil tähistati Kellukese lasteaias Naljapäeva. Kõik suured ja väikesed olid end riietanud lõbusatesse kostüümidesse. Päikeselisel kevadpäeval tehti saalis naljakaid mänge, hookustpookust ja tantsiti naljatantse. Nalja sai palju!

Vestlusring lapsevanematele!

10. aprillil kell 17.00 toimub lasteaias vestlusring lapsevanematele teemal "Laste tervis eelkooli eas".Vestlusringi viib läbi Dr Laili Konist. Doktor räägib, kuidas jälgida lapse tervist, millest hoiduda ja mis on lapsele hea. Lektor vastab ka lastevanemate küsimustele.

Kellukeses peeti täna lasteaia sünnipäeva laulu ja tantsuga. Lapsed vahetasid ära oma kodurühmad ja käisid loositahtel teistes rühmades mängimas. Lisaks meisterdasid lapsed koos õpetajatega omale maiustamiseks küpsisetorti. Palju õnne kallis lasteaed!


Viimati uuendatud lehekülge: Reede, 07. Juuni 2019 09:30

Meil on lehel 53 külalist ja 0 liiget