Kellaaega laetakse...
 Koidu 75, Kunda
Lääne-Virumaa 44108
 +372 322 1259 (juhataja)
 +372 322 1557 (õp.tuba)
lasteaedlasteaedkelluke.ee

Reg.nr. 75020523
Kood EHISes: 1476

Kellukese lasteaia õppeaasta möödus ettevõtlikult. Aasta algul seadsime eesmärgiks ettevõtlikuse arendamise, kujundades lastes hoiakut tahan, teen, suudan. Sellest õppeaastast on lasteaed liitunud „ Ettevõtliku kooli”võrgustikugaja tegutsenud ka Ettevõtliku õppe kvaliteeditunnuse standardi saavutamise nimel. Lasteaias on alates sügises toimunud palju põnevat Mihklilaat ja Jõululaat, lisaks kogu lasteaiaga tehtud uhke Jõuluetendus Kunda klubis, samas peetud ka kaunis Kellukese Kevadkontsert, kus esinesid lasteaia kõikide rühmade lapsed tantsude ja lauludega. Sel aastal toimus juba III Kellukese Heategevusjooks, mille eesmärgiks oli valla lastele, noortele ning peredele tervisespordi ürituse korraldamine ja lasteaia õpiõue vahendite täiendamine. Suur ettevõtmine sai teoks tänu headele sõpradele, abilistele ja kohalikele ettevõtjatele, kes meie tegemist toetasid. Viru- Nigula kultuurikeskus ja Kristi Onkel, kes kujundas ja tegi meie selle aasta kuulutused. Tänu Kunda Nordic Tsemendile, Kohvik Saarepiigale, Lemeks Sadamatele, Kunda Autole, Lontova Seikluspargile, OÜ Liliinale, Põdra Pubile, Kunda Spordikeskusele, Estonian Cellile ja Flexa Eesti AS ile olid meil auhinnad ja meened. Karikad ja medalid, kingitused, kinkekaardid üritustele ja seiklusradadele, kohviku külastus, kirjatarbed lastele, logodega meened, joogid, šokolaadid.

Pühendasime sel aastal oma tegemistes tähelepanu ka Eesti Keele Aastale, seoses sellega toimusid mitmed üritused ning ettelugemised ja muidugi Emakeele Päeva pidulik tähistamine. Kellukese õpetajad Heli Lauk, Veronika Rõkalova ja Eda Kiili koostasid lastele koduloo teemalisi õppematerjale koostöös Viru Instituudiga.

Läbi sisutiheda õppekava ja põneva tegevuskava on Kellukese lasteaia lastel ja täiskasvanutel olnud tegus ja tore aasta. Mille tulemuseks on 25 väikest Kellukese lasteaia lõpetajat. 30. ja 31. mail toimusid lasteaias armsad ja lõbusad lasteaia lõpupeod, kus Siim ütles (Ü. Kütseni sõnadega), et lasteaia lõpupeol ees on kaunid lipsud ja selged uhked kniksud ning Andri lisas (P.Aasmäe sõnadega), et miljon asja lasteaias vajab läbi uurimist, katsetamist, lennutamist, jõuga järgi proovimist. Mõni asi aga lihtsalt kõigest hingest soovimist. Laste arvates oli tore koos mängida, laulda, ujuda ja vahel kuulata Kiki Mikit.

Ilusat kooliteed meie lõpetajatele.

Kaunist suve lasteaia perele ja headele hoostööpartneritele

 

Kellukese lasteaia pere.

 

 

 

 


Viimati uuendatud lehekülge: Neljapäev, 02. Detsember 2021 14:52

Meil on lehel 46 külalist ja 0 liiget