Kellaaega laetakse...
 Koidu 75, Kunda
Lääne-Virumaa 44108
 +372 322 1259 (juhataja)
 +372 322 1557 (õp.tuba)
lasteaedlasteaedkelluke.ee

Reg.nr. 75020523
Kood EHISes: 1476

Alates 2001 aastast on Kunda lasteaed kuulunud Tervist Edendavate Lasteaedade võrgustikku. Kellukese lasteaias on olnud alati oluline anda edasi ja pärandada lastele teadmisi ja praktilisi kogemusi tervislikest eluviisidest. Tervislik toit, õues õppimine, elamine ja olemine. Liikumine ja sport on Kellukese lasteaia laste ja lastevanemate seas väga populaarne. Eelnevatel aastatel pidasime koos meeleolukaid Perespordipäevi neid sai kokku kaheksa. Sel aastal korraldasime koos Kellukese lasteaia meeskonnaga, hoolekogu ja toetajate abiga Kellukese Heategevusjooksu, lasteaia õpikeskkonna parendamise toetuseks.
Läbi Kunda linna ja kauni rannaäärse looduse lookles osalejatele 7.kilomeetrine kõnni-ja jooksurada. Lisaks oli nobedatele noortele 2.8 kilomeetrine jooksuring. Väikesed ja veel väiksemad tegid kiiremaid jooksuringe ümber Kunda lasteaia, need teed olid neile tuttavad.
Heategevusjooksul 4.mail 2017.aastal pidi põhidistantsidel osaleja lunastama oma jooksustardi lasteaia heaks. Põhidistantsidel ( 7 km ja 2.8 km) oli osalejaid 61 ja lastejooksudel 41 väikest sportlast. Laste jooksul oli kõige kiirem tüdruk Marian Pilli ja kõige kiirem poiss Mihkel Jagant. Teiseks tulid Romi Vodja ja Paul-Pavel Kozlov ja kolmandad olid Loviisa Lilleoja ja Enes Al-Barazanchi.
2.8 kilomeetrise jooksu võitis Kert Vahesalu, teiseks tuli Magnus Jagant ja kolmas oli Kert Sukamägi.
7 kilomeetrise jooksu tulemused: naistest võitis Moonika Pilli, teine Kädi Vahesalu ja kolmas oli Kaidi Jagant ja meestest: võitis Tauri Tomson, teisena ületasid finišijoone Risto-Kevin Sprenk, Märt Ait, Alver Petuhov ja kolmadaks tuli Alex Larionov.
7 kilomeetri kõnni lõpetas esimesena Vahur Kungur, teised olid Liina Pastel ja Kristjan Vodja ning kolmandana astusid üle finiši Evely Press ja Mervi Lilleoja.
Kõik osaleja - sportijad ja kaasaelajad said keha kinnitada sooja hernesupiga, mille oli meile valmistanud ja pakkus Margareta Feodorov.
Nõu ja jõuga toetas meid, meie hea sõber Kaido Vahesalu, kes on olnud meie spordisündmuste korraldamisel abiks juba esimesest Perespordipäevast alates ning olnud meile alati toeks. Suur ettevõtmine sai teoks tänu headele sõpradele, abilistele ja kohalikele ettevõtjatele, kes meie tegemist toetasid. Tänu Aary Bogdanovile saime reklaamkuulutused ja tänu Kristina Rõkalovale saime üritusest palju meeleolukaid fotosid. Tänu toetajatele Kunda Nordic Tsemendile, Kunda Klubile, Kohvik Saarepiigale, Lemeks Sadamatele, Kunda Autole, Nor-Est Woodile, Einar Vallbaumile, Estonian Cellile, Kunda Sadamale olid meil auhinnad ja meened. Karikad, Aqva Spa kinkekaardid kahele, Kohvik Saarepiiga külastus, Kunda klubis osalemine üritusel, kirjatarbed lastele, Estonian Cell logodega meened, joogid, helkurid, kommid, puuviljad, maiustused.
Õpikeskkonna parendamiseks on Kellukesel nüüd 410 eurot rohkem kui 3.mail


Viimati uuendatud lehekülge: Reede, 26. November 2021 09:13

Meil on lehel 185 külalist ja 0 liiget