Kellaaega laetakse...
 Koidu 75, Kunda
Lääne-Virumaa 44108
 +372 322 1259 (juhataja)
 +372 322 1557 (õp.tuba)
lasteaedlasteaedkelluke.ee

Reg.nr. 75020523
Kood EHISes: 1476

Igal esmaspäeva hommikul saime kõikide rühmadega saalis kokku, tähistasime jõuluaja ootust ja süütasime iga kord juurde ühe küünla. Hiireke, karu, orav, tihane ja jänes otsisid jõuluvalgust, jõuluvärve. Lapsed said üheskoos kaasa elada nende seiklustele.
14.detsembril toimus traditsiooniline jõululaat. Vanemad olid laadale müügile toonud küpsetisi, hoidiseid, käsitööd, jõulumeisterdusi. Laadal oli väga populaarne loterii - iga loos võidab. Laadalt ostetud küpsetisi sai rahulikult nautida kohvikus, kus pakuti teed ja morssi. Laadalt saadud tulu läks rühmadele. 
18.detsembri õhtul toimus sõimerühmade ja vanemarühma lastel ilma lapsevanemateta jõulupidu ja 19.detsembri õhtul teistel rühmadel lastevanematega jõulupidu. Sai käia erinevates töötubades. Päkapiku onni siseneti tunneli kaudu, kus kuulati muinasjuttu, mängiti sõrmemänge, lauldi. Päkapiku sussituba oli segamini erinevatest sussidest, sokkidest, kinnastest. Jalga tuli leida ühesugused sokid või sussid ja nendega kas tantsida, läbida takistusrada või lihtsalt nautida liikumist. Päkapiku töötoas sai kätte võtta ehtsa haamri ja lüüa naelu puupaku sisse või laduda puid riita. Jõulutoas sai veeretada lõngapalle, meisterdada lõngast päkapikku ja kududa sokke. Ja muidugi ootas saalis lapsi jõuluvana, kes andis kommikoti selgeks õpitud luuletuste, laulude eest. 
20.detsembril toimus beebikooli jõulupidu. Kohal oli 17 last oma emmedega. Ühiselt lauldi, tantsiti ja mängiti pilli.
Samal päeval käisid vanemarühma mõned päkapikupreilid Kunda Hooldekodus esinemas, et rõõmustada memmesid ja taate vahvate lauludega. Kingituseks viisime kaasa laste meisterdatud jõulukingitusi.
21.detsembril käisid rühmad metsas, et tervitada talve ja  viia loomadele süüa. Metsas eemal toimetasid kolm päkapikku, kes olid samuti loomadale jõuludeks süüa viimas.


Viimati uuendatud lehekülge: Reede, 26. November 2021 09:13

Meil on lehel 79 külalist ja 0 liiget