Eestimaa sünnipäevanädal:

Alates 19.veebruarist kaunistab lasteaeda rahvariidevööde näitus. 

20.veebruaril said kõik rühmad saalis kokku, et osaleda viktroriinil. Võistkondi oli 6: Krõllid, Muumid, Sipsikud, Siilid, Mõmmid, Kiisud. Lapsed pidid vastama Eestimaad puudutavatele küsimustele: nt. Kas Eesti rahvuskala on räim? Kas Eesti president on Toomas Kaljulaid? Kas Eesti lipu ülemine värv on must? jne. Tulemuste põhjal selgus võitja rühm, kelleks oli Mõmmid, teise koha saavutas Muumide rühm, kolmandat kohta jäid jagama Kiisud, Siilid ja Sipsikud. Kingituseks said rühmad värvipliiatsid.

21.veebruaril tähistasime laulu-ja tantsupäeva. Rühmad olid õppinud erinevaid rahvatantse- ja mänge ning sel päeval tantsiti rühmade kaupa teistele neid ette. Tantsudeks olid Roti pulmad, Meistrimehed, Til-lil-lippu, Siili jäljed ja veel teisedki rahvatantsud. Ühiselt lauldi õpetajate Katri ja Elle poolt kirjutatud sõnadele Eesti teemalist laulu.

22.veebruaril käisid rühmades Kaitseliidu Naiskodukaitse Viru-Nigula osakonna naised ja mehed, kes tutvustasid lastele oma ametit ja vahendeid. Lapsed said neid ise ka proovida ja katsuda. Kell 11.00 toimus lasteaia parklas Eesti Vabariigi 100.aastapäevale pühendatud paraad. Paraadil oli tervitamas Viru-Nigula vallavolikogu esimees Riho Kutsar. 

23.veebruaril tähistasime Eesti Vabariigi 100.aastapäeva kontsert-aktusega, esinesid Kiisude ja Mõmmide rühma lapsed.